Erenler Kablo Genel Müdür
Ağustos 23, 2016

Erenler kablo genel müdürü, Sn.Baki Yıldızaydın’nın Dünya gazetesine vermiş olduğu röportajından başlıklar. Röportajın tamamını pdf olarak bilgisayarınıza aşağıda ki Erenler Kablo logosuna tıklayarak indirebilirsiniz.

erenler-kablo-google-map-imgRöportajı İndir (*.pdf)

Lojistik Merkezi haline geldik.

Ürün çeşitleri arasında, Tesisat Kabloları, Esnek Kablolar, İzoleli Alçak gerilim kabloları, halojensiz alev iletmeyen alçak gerilim güç kabloları, orta ve yüksek gerilim enerji kabloları, yeraltı kabloları, otomasyon kabloları ve telefon kabloları tüm segmentlerinin satışını yaptıklarını belirten Baki Yıldızaydın, İstanbul İkitelli’e bulunan 4000 m²’lik açık ve 1000 m²’lik kapalı alana sahip depoları ile Kablo Lojistik Merkezi haline geldiklerini vurguladı.

3 Milyon dolar ihracat hedefliyoruz.

İtalya’dan Hırvatistan ve Sırbistan’a kadar yurtdışı temsilcilikleriyle müşteri ihriyaçlarını karşıladıklarını ifade eden Baki Yıldızaydın, 3 milyon dolar ihracat hedeflediklerini ve yeni pazarlara açılmak için Afrika’da düzenlenen fuarlara katılacaklarını dile getirdi. 2016 yılında Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Yünanistan’a kablo ihracatına başladıklarını belirten Baki Yıldızaydın, ticaret odaklı bir firmadan öte, global bir oyuncu olarak faaliyetlere devam ettiklerini belirtti.

Müşteri odaklı hareket etmeliyiz.

Firmaların müşterilerini daha iyi dinlemeleri gerektiğini belirten Baki Yıldızaydın, müşteri odaklı hareket etmenin ticari yapının temel öğesi olacağını, bu doğrultuda giden marka olduklarını dile getirdi.

Yazar erenler-wp-admin