Erenler Kablo Ltd.Şti. - Türkiye'nin Kablo Merkezi
Tel : 0212 210 65 30
Fax : 0212 210 65 28
erenler@erenler.com.tr
satis@erenler.com.tr

Değerlerimiz

Anasayfa » Değerlerimiz

Değerlerimiz.


Sonuç odaklı çalışırız


İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Sonuç odaklı çalışırız. Hedefleri yüksek tutar ve nihai amacımızdan şaşmayız. Bu yolda kendimize neden, nasıl, niçin sorularını sorarız. Kendimizi sorgulayarak yeniliklere de açık çalışırız. Bu yolda hata yapmaktan korkmaz hatalardan öğretiler çıkarırız. Bu çalışma şekliyle de sektörümüzde daima ileri ve yukarı ivme ile fark yaratırız. Yaptığımız işi sürekli sorgulayarak değişimi başlatır ve yönetiriz.


Çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlarız.


Çalışanlarımızın sürekli gelişimi için, gerekli eğitimleri almalarını destekleriz. Yaratıcı, öğrenen, öğrendiğini paylaşan, kendini geliştiren çalışanlarımızın bizi ileriye taşıyacaklarını biliriz. Çalışanlar kendi sorumluluklarına ve iş yerindeki pozisyonlarına hakimdirler. Her birey işe yaptığı katkıyı bilir. Ekip olarak çalışır, birbirimize saygılı davranır, farklılıklara değer verir, katılımcılığı teşvik eder, bu da şirketimizin pozitif ivmesini destekler.


Müşterilerimiz önceliğimizdir.


Müşterilerimiz ana odağımızdır. Müşterilerimiz ile karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve yakın ilişkiler temin ederiz. İlişkilerimiz; esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kurulur. Müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Kaliteli ve firmaya özel ürün ile müşterilerimizin isteklerini ön planda tutup beklentilerine en iyi şekilde cevap veririz. Önceliklerimizi müşterilerimizin öncelikleri belirler.


Hızlı karar alırız.


İyi hesaplanmış riskler alır, bunları fırsata çeviririz. Onay beklemek yerine yetkinlik ve uzmanlığımız çerçevesinde gerekeni yapar, aldığımız kararlar için sorumluluk üstleniriz. Hızlı karar alır ve aldığımız kararları süratle hayata geçiririz.Katma değer yaratmayan, bürokrasiye tahammülümüz yoktur. Mümkün olan en yalın organizasyon yapılarında, entegre ve verimli sistemler ile açık ve etkin bir iletişim ortamında çalışırız.


Karşılıklı güvene önem veririz.


Güveniliriz; Açık ve dürüst ilişkiler kurarız. Bu ilişkileri; şeffaflık, süreklilik ve karşılıklı güven esasına göre yürütürüz.


Sözümüzün eriyiz.


Verdiğimiz sözü tutarız; sözlerimiz, eylemlerimiz, davranış biçimlerimiz kendi içinde bir bütündür. Ürünlerimiz kullanan hizmet alıcılarımız ERENLER GRUP ile iş yaptıkları için hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler.


Çevreyi önemsiyoruz.


Çevreye karşı sorumluyuz. Dünyanın geleceğine karşı sorumlu olduğumuzun farkındayız. Tüm iş süreçlerimizde ve sosyal hayatımızda, çevreye duyarlılık temel prensibimizdir. Üretim ve hizmet süreçlerimizde tüm kararlarımızı, sonuçlarının çevreye olan etkisini değerlendirerek veririz.