Firmamız müşterilerimizin yada herhangi bir sebeple kendi arzusu ile bize iletişim bilgilerini yollayan ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliği ve güvenliği konusunda özel bir önem göstermektedir. Firmamız tarafından yürütülen her uygulama, müşteri/ziyaretçi bilgilerinin korunması hususuna, hem çalışanlarımız hem de kurumsal yapımız itibarı ile güvence altındadır.

Web sitemizin/sitelerimizin ziyaret ettiğiniz sırada otomatik olarak veya kendi rızanızla, elektronik bilgileri bizimle paylaşırsınız. Tüm paylaşılan bilgiler amacına uygun olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kayıt altına alınmaktadır.

Web sitemizin ziyaretçilerine ait toplanmış kişisel veriler ziyaret eden ilgili kişinin onayı olmaksızın, ilgili yasal mevzuat gereği yasal kurum ve yetkililer hariç hiçbir şekil ve suretle üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Bu politikada yer verilen taahhütler bu web sitesinde ve firmamızın diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup, linklenme(başka siteler) yoluyla ziyaret edilen sitelerde uğranılabilecek maddi, manevi kayıplardan firmamız sorumlu değildir.

Bize kendi rızanız ile göndermiş olduğunuz şahsi bilgileriniz (adres, telefon, faks, eposta vb.) sadece talep ettiğiniz hizmetler ve işlemler için kullanılmaktadır. Firmamızın gizlilik politikası çerçevesinde izinsiz olarak bu bilgiler 3. şahıslar ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Göndermiş olduğunuz bilgiler onaylı veri tabanımızda tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetlerinde kullanılmak üzere kullanılabilecektir. İletileri almak istememeniz halinde gönderdiğimiz e-postalarda ki “e-posta almak istemiyorum” linkine tıklamanız yeterlidir. Firmamız tarafından talebiniz doğrultusunda daha fazla bilgi gönderilmeyecektir.

Kurumsal Bilgiler

Erenler Kablo Ltd.Şti.
Perpa Ticaret Merkezi A-Blok Kat 2, No:02-03 Şişli/İstanbul 34384 (+90) 212 210 65 30 (PBX) (+90) 212 210 65 28

Web Tasarım ve Uygulama Ajansı
Novasta Web Tasarım ve Yazılım
Aydıntepe Mah. Tersane Sok. 2/17 Tuzla İstanbul 34947 (+90) 216 504 25 03
novasta.com.tr